Drukuj 

Ośrodek Jeździecko-Tenisowy Landau

Nowa Studnica 12
Tuczno,Województwo Zachodniopomorskie.
Polska,78-640

 

ODLEGŁOŚCI:
Piła 60 km | Szczecin 115 km | Poznań 130 km | Mielno 150 km | Wrocław 310 km | Berlin 250km

 

 

 

 

 

 

 

GPS 53.25 N 16.02 E
Jako że znajdujemy się w zupełnej dziczy, wśród łąk, lasów i jezior prosimy zapoznać się z instrukcją dojazdu lub skorzystać z geolokalizatora na stronie.

 

Jadąc od Kalisza Pomorskiego. Jadąc drogą nr 10 na Mirosławiec skręcić ok. 3km za Kaliszem w prawo na wieś Biały Zdrój. Minąć wieś jadąc po drodze głównej (ostry skręt w lewo we wsi) , jechać przez łąki, lasy, aż do końca lasu. Na granicy lasu, przed wsią skręcić w prawo w drogę polną. Jest tam mały kierunkowskaz na Nową Studnicę. Minąć mały mostek. Ośrodek znajduje się w centrum wsi. Biały budynek po lewej stronie.

 

Jadąc od Mirosławca. Minąć Mirosławiec i jechać w kierunku Kalisza Pomorskiego. Kilka kilometrów za Mirosławcem znak w lewo na Starą Korytnicę. Jechać przez wieś cały czas po głównej drodze. Dojedziemy do wsi Bralin. Minąć tę wieś i przed lasem skręcić w polną drogę w lewo ( mały kierunkowskaz Nowa Studnica). Minąć mały mostek. Budynek ośrodka jest w centrum wsi po lewej stronie.   

 

Jadąc od Tuczna. Minąć miasto w kierunku na Mirosławiec. Po kilku kilometrach za Tucznem, za torami, zjazd na Rzeczycę w lewo. Minąć Wrzosy, Rzeczycę, Jeziorki. Pojawi się drogowskaz na Nową Studnicę. Ośrodek będzie po prawej stronie.